Power Score
334643
Pozycja na serwerze
#535
▼ 151
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−24559
→
Zmiana w 30 dni
+365
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 371431 · Minimum 326062
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+61
Największy wzrost+37026
Największy spadek−24559
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA051, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci334643
Pozycja w top 1000 serwera ASIA051
Silniejsza niż 46.5% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
358868
-6.8%−24225
Mediana serweraGraczy: 1000
338039
-1.0%−3396
Średnia: Sorcerer (ten serwer)Graczy: 105
364827
-8.3%−30184
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+9.4%+28737
Średnia: Sorcerer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
315368
+6.1%+19275
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-45.8%−283229
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA051
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA051
Gracz bezpośrednio wyżej334671−28
Gracz bezpośrednio niżej334411+232
Miejsce 1699879−365236
Miejsce 10617752−283109
Miejsce 100453643−119000
Miejsce 1000 (granica listy)286764+47879
Pozycja klasy Sorcerer na tym serwerze#57 / 105
Pozycja klasy Sorcerer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Sorcerer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#535
Najlepsza#318
Najniższa#581
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#91
Power Score klanu14987152
Członkowie w top 100036
Pozycja w klanie#22/ 36
kizuna2 絆
Lider: takumi37MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
334643
−24559
#535
359202
−12229
#384
371431
+37026
#318
334405
+8343
#534
326062
−4954
#581
331016
−3262
#563
334278
—
#540
–
Nie zebrano
——





