Power Score
335204
Pozycja na serwerze
#297
▲ 145
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+20565
→
Zmiana w 30 dni
−16552
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 360617 · Minimum 314639
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−3310
Największy wzrost+20565
Największy spadek−25413
Śledzone dni6 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA052, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci335204
Pozycja w top 1000 serwera ASIA052
Silniejsza niż 70.4% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 999
320799
+4.5%+14405
Mediana serweraGraczy: 999
307145
+9.1%+28059
Średnia: Sorcerer (ten serwer)Graczy: 109
315862
+6.1%+19342
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305870
+9.6%+29334
Średnia: Sorcerer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
315455
+6.3%+19749
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
620450
-46.0%−285246
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA052
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA052
Gracz bezpośrednio wyżej335308−104
Gracz bezpośrednio niżej335160+44
Miejsce 1658426−323222
Miejsce 10535838−200634
Miejsce 100391732−56528
Miejsce 1000 (granica listy)259753+75451
Pozycja klasy Sorcerer na tym serwerze#27 / 109
Pozycja klasy Sorcerer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Sorcerer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#297
Najlepsza#176
Najniższa#442
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#42
Power Score klanu15434260
Członkowie w top 100043
Pozycja w klanie#13/ 43
斗争 Sigra
Lider: floiidyv2MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
335204
+20565
#297
314639
−20565
#442
335204
bez zmian
#288
335204
−25413
#286
360617
+8861
#176
351756
—
#190
–
Nie zebrano
——





