Power Score
409283
Pozycja na serwerze
#235
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
+1973
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 409283 · Minimum 400619
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+329
Największy wzrost+8664
Największy spadek−8535
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA053, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci409283
Pozycja w top 1000 serwera ASIA053
Silniejsza niż 76.5% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
365103
+12.1%+44180
Mediana serweraGraczy: 1000
338896
+20.8%+70387
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 420
368287
+11.1%+40996
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+33.8%+103377
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+30.3%+95190
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-33.8%−208589
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA053
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA053
Gracz bezpośrednio wyżej409666−383
Gracz bezpośrednio niżej407991+1292
Miejsce 1804442−395159
Miejsce 10659120−249837
Miejsce 100482351−73068
Miejsce 1000 (granica listy)273781+135502
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#105 / 420
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#235
Najlepsza#224
Najniższa#244
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#31
Power Score klanu21151476
Członkowie w top 100044
Pozycja w klanie#34/ 44
China名人殿
Lider: 仓库1号MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
409283
bez zmian
#235
409283
bez zmian
#235
409283
+8664
#234
400619
−8535
#244
409154
+276
#227
408878
+1568
#230
407310
—
#224
–
Nie zebrano
——






