Power Score
385796
Pozycja na serwerze
#150
▼ 92
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−49313
→
Zmiana w 30 dni
−18070
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 451903 · Minimum 385796
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−3012
Największy wzrost+48037
Największy spadek−49313
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA061, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci385796
Pozycja w top 1000 serwera ASIA061
Silniejsza niż 85.0% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
331694
+16.3%+54102
Mediana serweraGraczy: 1000
314648
+22.6%+71148
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 178
327393
+17.8%+58403
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+26.1%+79890
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314574
+22.6%+71222
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-37.6%−232076
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA061
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA061
Gracz bezpośrednio wyżej386231−435
Gracz bezpośrednio niżej385473+323
Miejsce 1776806−391010
Miejsce 10561748−175952
Miejsce 100408009−22213
Miejsce 1000 (granica listy)264863+120933
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#28 / 178
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#150
Najlepsza#55
Najniższa#150
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#169
Power Score klanu11110914
Członkowie w top 100027
Pozycja w klanie#8/ 27
万佛归宗·禅心
Lider: cl3desteMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
385796
−49313
#150
435109
+29911
#58
405198
+13421
#100
391777
−39992
#133
431769
−20134
#69
451903
+48037
#55
403866
—
#109
–
Nie zebrano
——





