Power Score
267981
Pozycja na serwerze
#975
▼ 4
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 267981 · Minimum 267981
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni8 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
267981 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA061, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci267981
Pozycja w top 1000 serwera ASIA061
Silniejsza niż 2.5% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
331647
-19.2%−63666
Mediana serweraGraczy: 1000
314987
-14.9%−47006
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 178
328976
-18.5%−60995
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-12.7%−38829
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
315658
-15.1%−47677
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-56.9%−354266
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA061
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA061
Gracz bezpośrednio wyżej268016−35
Gracz bezpośrednio niżej267770+211
Miejsce 1775916−507935
Miejsce 10567102−299121
Miejsce 100407763−139782
Miejsce 1000 (granica listy)264742+3239
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#171 / 178
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#975
Najlepsza#962
Najniższa#976
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#29214
Power Score klanu1581455
Członkowie w top 10001
Pozycja w klanie#1/ 1
Sentinel 仲間
Lider: NorwegiansMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
267981
bez zmian
#975
267981
bez zmian
#971
267981
bez zmian
#966
267981
bez zmian
#973
267981
bez zmian
#962
267981
bez zmian
#964
267981
bez zmian
#976
267981
—
#969
–
Nie zebrano
——

