Power Score
267098
Pozycja na serwerze
#872
▲ 5
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 267098 · Minimum 267098
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni6 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
267098 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA062, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci267098
Pozycja w top 1000 serwera ASIA062
Silniejsza niż 12.8% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
325586
-18.0%−58488
Mediana serweraGraczy: 1000
307618
-13.2%−40520
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 420
326463
-18.2%−59365
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-12.7%−38808
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
-15.0%−46995
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-56.8%−350774
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA062
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA062
Gracz bezpośrednio wyżej267208−110
Gracz bezpośrednio niżej267052+46
Miejsce 1700179−433081
Miejsce 10546437−279339
Miejsce 100409459−142361
Miejsce 1000 (granica listy)256551+10547
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#372 / 420
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#872
Najlepsza#872
Najniższa#879
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#21
Power Score klanu10217124
Członkowie w top 10007
Pozycja w klanie#5/ 7
剑指丶苍穹
Lider: WHITE DETHMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
267098
bez zmian
#872
267098
bez zmian
#877
267098
bez zmian
#876
267098
bez zmian
#876
Nie zebrano
—
—
267098
bez zmian
#879
267098
—
#872
–
Nie zebrano
——




