Power Score
265354
Poza top 1000 · ostatnia znana
Pozycja na serwerze
#939
▼ 134
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−11332
→
Zmiana w 30 dni
−11332
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 276686 · Minimum 265354
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−11332
Największy wzrost—
Największy spadek−11332
Śledzone dni2 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
265354 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA063, wszystkie serwery i Global).
Postaci nie ma w top 1000 w ostatnim dniu, więc porównywana jest ostatnia znana wartość ().
Power Score postaci265354
Pozycja w top 1000 serwera ASIA063
Silniejsza niż 8.6% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
325493
-18.5%−60139
Mediana serweraGraczy: 1000
308986
-14.1%−43632
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 402
322925
-17.8%−57571
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-13.3%−40552
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
-15.5%−48739
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-57.1%−352518
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA063
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA063
Gracz bezpośrednio wyżej265380−26
Gracz bezpośrednio niżej265263+91
Miejsce 1785244−519890
Miejsce 10564361−299007
Miejsce 100404150−138796
Miejsce 1000 (granica listy)258415+6939
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#366 / 402
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#939
Najlepsza#805
Najniższa#939
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#204
Power Score klanu10442820
Członkowie w top 100012
Pozycja w klanie—
Hudiyo
Lider: Chloe0007MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
Poza top 1000
—
—
Poza top 1000
—
—
Poza top 1000
—
—
Poza top 1000
—
—
Nie zebrano
—
—
265354
−11332
#939
276686
—
#805
–
Nie zebrano
——






