Power Score
381232
Pozycja na serwerze
#139
▼ 6
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+367
→
Zmiana w 30 dni
+26393
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 400411 · Minimum 352103
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+3770
Największy wzrost+45572
Największy spadek−48308
Śledzone dni7 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA081, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci381232
Pozycja w top 1000 serwera ASIA081
Silniejsza niż 86.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
322112
+18.4%+59120
Mediana serweraGraczy: 1000
306930
+24.2%+74302
Średnia: Warrior (ten serwer)Graczy: 116
323720
+17.8%+57512
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
+24.3%+74422
Średnia: Warrior (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
323409
+17.9%+57823
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-38.7%−241015
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA081
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA081
Gracz bezpośrednio wyżej381425−193
Gracz bezpośrednio niżej381096+136
Miejsce 1623950−242718
Miejsce 10533444−152212
Miejsce 100401509−20277
Miejsce 1000 (granica listy)250898+130334
Pozycja klasy Warrior na tym serwerze#18 / 116
Pozycja klasy Warrior na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Warrior
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#139
Najlepsza#120
Najniższa#250
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#125
Power Score klanu11924099
Członkowie w top 100027
Pozycja w klanie#11/ 27
名人堂丶FalseGod
Lider: 伪神 Snow メMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
381232
+367
#139
380865
+11741
#133
369124
+16961
#177
352163
+60
#250
352103
−48308
#248
Nie zebrano
—
—
400411
+45572
#120
354839
—
#248
–
Nie zebrano
——





