Power Score
243803
Pozycja na serwerze
#674
▲ 12
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 243803 · Minimum 243803
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni5 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
243803 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA083, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci243803
Pozycja w top 1000 serwera ASIA083
Silniejsza niż 32.6% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
290188
-16.0%−46385
Mediana serweraGraczy: 1000
272682
-10.6%−28879
Średnia: Warrior (ten serwer)Graczy: 130
292727
-16.7%−48924
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305870
-20.3%−62067
Średnia: Warrior (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
322209
-24.3%−78406
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
620450
-60.7%−376647
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA083
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA083
Gracz bezpośrednio wyżej244023−220
Gracz bezpośrednio niżej243679+124
Miejsce 1722050−478247
Miejsce 10584216−340413
Miejsce 100377335−133532
Miejsce 1000 (granica listy)214518+29285
Pozycja klasy Warrior na tym serwerze#88 / 130
Pozycja klasy Warrior na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Warrior
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#674
Najlepsza#674
Najniższa#687
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#26
Power Score klanu6992425
Członkowie w top 10008
Pozycja w klanie#3/ 8
Fairy Crest
Lider: Elliz123MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
243803
bez zmian
#674
243803
bez zmian
#686
243803
bez zmian
#685
Nie zebrano
—
—
243803
bez zmian
#686
243803
—
#687
–
Nie zebrano
——




