Power Score
215005
Pozycja na serwerze
#619
▲ 33
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+2906
→
Zmiana w 30 dni
+2906
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 215005 · Minimum 212099
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+484
Największy wzrost+2906
Największy spadek—
Śledzone dni6 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
215005 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA092, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci215005
Pozycja w top 1000 serwera ASIA092
Silniejsza niż 38.1% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
254512
-15.5%−39507
Mediana serweraGraczy: 1000
227667
-5.6%−12662
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 449
255699
-15.9%−40694
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-29.7%−90901
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
-31.5%−99088
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-65.2%−402867
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA092
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA092
Gracz bezpośrednio wyżej215075−70
Gracz bezpośrednio niżej214933+72
Miejsce 1739423−524418
Miejsce 10528671−313666
Miejsce 100350343−135338
Miejsce 1000 (granica listy)190537+24468
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#292 / 449
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#619
Najlepsza#619
Najniższa#697
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#21
Power Score klanu13934686
Członkowie w top 100047
Pozycja w klanie#39/ 47
神Celestial
Lider: CàramèlMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
215005
+2906
#619
212099
bez zmian
#652
212099
bez zmian
#656
212099
bez zmian
#694
Nie zebrano
—
—
212099
bez zmian
#696
212099
—
#697
–
Nie zebrano
——






