Power Score
275314
Pozycja na serwerze
#714
▲ 281
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+27243
→
Zmiana w 30 dni
+2120
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 275314 · Minimum 248071
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+303
Największy wzrost+27243
Największy spadek−25582
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
275314 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA312, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci275314
Pozycja w top 1000 serwera ASIA312
Silniejsza niż 28.6% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
324771
-15.2%−49457
Mediana serweraGraczy: 1000
302536
-9.0%−27222
Średnia: Darkist (ten serwer)Graczy: 35
319083
-13.7%−43769
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-10.3%−31496
Średnia: Darkist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
296249
-7.1%−20935
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-55.8%−346933
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA312
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA312
Gracz bezpośrednio wyżej275580−266
Gracz bezpośrednio niżej275151+163
Miejsce 1827020−551706
Miejsce 10580950−305636
Miejsce 100425743−150429
Miejsce 1000 (granica listy)249368+25946
Pozycja klasy Darkist na tym serwerze#22 / 35
Pozycja klasy Darkist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Darkist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#714
Najlepsza#714
Najniższa#995
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#14
Power Score klanu11188224
Członkowie w top 100014
Pozycja w klanie#9/ 14
ANNIKA
Lider: MgaAmawMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
275314
+27243
#714
248071
−25582
#995
273653
+369
#719
273284
+20
#730
273264
+20
#728
Nie zebrano
—
—
273244
+50
#741
273194
—
#753
–
Nie zebrano
——





