Power Score
315982
Pozycja na serwerze
#694
▼ 4
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 315982 · Minimum 315982
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni5 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA313, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci315982
Pozycja w top 1000 serwera ASIA313
Silniejsza niż 30.6% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
356297
-11.3%−40315
Mediana serweraGraczy: 1000
338938
-6.8%−22956
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 415
355066
-11.0%−39084
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305870
+3.3%+10112
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314044
+0.6%+1938
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
620450
-49.1%−304468
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA313
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA313
Gracz bezpośrednio wyżej316325−343
Gracz bezpośrednio niżej315930+52
Miejsce 1874547−558565
Miejsce 10604573−288591
Miejsce 100431407−115425
Miejsce 1000 (granica listy)285756+30226
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#278 / 415
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#694
Najlepsza#683
Najniższa#694
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu—
Power Score klanu—
Członkowie w top 100011
Pozycja w klanie#8/ 11
MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
315982
bez zmian
#694
315982
bez zmian
#690
315982
bez zmian
#692
Nie zebrano
—
—
315982
bez zmian
#690
315982
—
#683
–
Nie zebrano
——




