Power Score
291666
Pozycja na serwerze
#537
▲ 4
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 291666 · Minimum 291666
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni6 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
291666 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA322, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci291666
Pozycja w top 1000 serwera ASIA322
Silniejsza niż 46.3% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
312460
-6.7%−20794
Mediana serweraGraczy: 1000
296244
-1.5%−4578
Średnia: Lancer (ten serwer)Graczy: 124
309274
-5.7%−17608
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-4.7%−14240
Średnia: Lancer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
313503
-7.0%−21837
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-52.8%−326206
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA322
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA322
Gracz bezpośrednio wyżej291682−16
Gracz bezpośrednio niżej291660+6
Miejsce 1679317−387651
Miejsce 10533679−242013
Miejsce 100393319−101653
Miejsce 1000 (granica listy)242265+49401
Pozycja klasy Lancer na tym serwerze#69 / 124
Pozycja klasy Lancer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lancer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#537
Najlepsza#537
Najniższa#542
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#173
Power Score klanu9728725
Członkowie w top 100012
Pozycja w klanie#7/ 12
傲世神域
Lider: 露雪MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
291666
bez zmian
#537
291666
bez zmian
#541
291666
bez zmian
#542
291666
bez zmian
#540
Nie zebrano
—
—
291666
bez zmian
#538
291666
—
#537
–
Nie zebrano
——






