Power Score
273034
Pozycja na serwerze
#685
▲ 7
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 273034 · Minimum 273034
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni6 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
273034 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA322, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci273034
Pozycja w top 1000 serwera ASIA322
Silniejsza niż 31.5% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
312460
-12.6%−39426
Mediana serweraGraczy: 1000
296244
-7.8%−23210
Średnia: Taoist (ten serwer)Graczy: 195
307281
-11.1%−34247
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
-10.7%−32872
Średnia: Taoist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314574
-13.2%−41540
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-55.8%−344838
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA322
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA322
Gracz bezpośrednio wyżej273362−328
Gracz bezpośrednio niżej272897+137
Miejsce 1679317−406283
Miejsce 10533679−260645
Miejsce 100393319−120285
Miejsce 1000 (granica listy)242265+30769
Pozycja klasy Taoist na tym serwerze#126 / 195
Pozycja klasy Taoist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Taoist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#685
Najlepsza#678
Najniższa#692
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#242
Power Score klanu9047931
Członkowie w top 100011
Pozycja w klanie#5/ 11
与你同行 NG
Lider: zLilypotMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
273034
bez zmian
#685
273034
bez zmian
#692
273034
bez zmian
#683
273034
bez zmian
#678
Nie zebrano
—
—
273034
bez zmian
#680
273034
—
#690
–
Nie zebrano
——






