Power Score
286187
Pozycja na serwerze
#672
▼ 56
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
−10468
→
Zmiana w 30 dni
−180
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 298312 · Minimum 286187
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień−26
Największy wzrost+11945
Największy spadek−10468
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
286187 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA331, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci286187
Pozycja w top 1000 serwera ASIA331
Silniejsza niż 32.8% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
323615
-11.6%−37428
Mediana serweraGraczy: 1000
308541
-7.2%−22354
Średnia: Lancer (ten serwer)Graczy: 122
327955
-12.7%−41768
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-6.7%−20623
Średnia: Lancer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314690
-9.1%−28503
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-54.0%−336060
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA331
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA331
Gracz bezpośrednio wyżej286256−69
Gracz bezpośrednio niżej286001+186
Miejsce 1832059−545872
Miejsce 10527213−241026
Miejsce 100406219−120032
Miejsce 1000 (granica listy)253995+32192
Pozycja klasy Lancer na tym serwerze#87 / 122
Pozycja klasy Lancer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Lancer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#672
Najlepsza#612
Najniższa#701
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#211
Power Score klanu9282632
Członkowie w top 100015
Pozycja w klanie#8/ 15
名人堂 SD ②
Lider: lHorcruxlMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
286187
−10468
#672
296655
+10468
#616
286187
−10468
#701
296655
bez zmian
#612
296655
−1657
#626
Nie zebrano
—
—
298312
+11945
#626
286367
—
#699
–
Nie zebrano
——






