Power Score
466378
Pozycja na serwerze
#32
▲ 31
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
+37481
→
Zmiana w 30 dni
+38553
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 466378 · Minimum 421297
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+6426
Największy wzrost+37481
Największy spadek−6528
Śledzone dni6 / 30
Medale
300 000 mocy
Zdobyty
300 000 mocyPrzyznana, ponieważ gracz przekroczył 300 000 mocy.
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA332, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci466378
Pozycja w top 1000 serwera ASIA332
Silniejsza niż 96.8% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
309529
+50.7%+156849
Mediana serweraGraczy: 1000
291283
+60.1%+175095
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 442
312445
+49.3%+153933
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
305906
+52.5%+160472
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314093
+48.5%+152285
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
617872
-24.5%−151494
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA332
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA332
Gracz bezpośrednio wyżej468480−2102
Gracz bezpośrednio niżej465586+792
Miejsce 1701603−235225
Miejsce 10552858−86480
Miejsce 100402644+63734
Miejsce 1000 (granica listy)237572+228806
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#16 / 442
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#32
Najlepsza#32
Najniższa#82
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#91
Power Score klanu12952372
Członkowie w top 100030
Pozycja w klanie#1/ 30
名人堂ⒹⒸ'ⓜⓋⓅ
Lider: o0赤色0oMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
466378
+37481
#32
428897
+1459
#63
427438
+5676
#62
421762
+465
#67
Nie zebrano
—
—
421297
−6528
#82
427825
—
#65
–
Nie zebrano
——






