Power Score
235320
Pozycja na serwerze
#514
▼ 33
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 235320 · Minimum 235320
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
235320 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA342, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci235320
Pozycja w top 1000 serwera ASIA342
Silniejsza niż 48.6% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
261370
-10.0%−26050
Mediana serweraGraczy: 1000
236882
-0.7%−1562
Średnia: Sorcerer (ten serwer)Graczy: 78
259659
-9.4%−24339
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-23.3%−71490
Średnia: Sorcerer (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
316093
-25.6%−80773
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-62.2%−386927
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA342
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA342
Gracz bezpośrednio wyżej235424−104
Gracz bezpośrednio niżej235298+22
Miejsce 1697495−462175
Miejsce 10493456−258136
Miejsce 100348142−112822
Miejsce 1000 (granica listy)196279+39041
Pozycja klasy Sorcerer na tym serwerze#43 / 78
Pozycja klasy Sorcerer na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Sorcerer
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#514
Najlepsza#481
Najniższa#514
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#191
Power Score klanu8294952
Członkowie w top 100015
Pozycja w klanie#7/ 15
武林萌猪
Lider: 一只小小 小小鸟MiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
235320
bez zmian
#514
235320
bez zmian
#481
235320
bez zmian
#485
235320
bez zmian
#487
235320
bez zmian
#494
Nie zebrano
—
—
235320
bez zmian
#495
235320
—
#482
–
Nie zebrano
——






