Power Score
235902
Pozycja na serwerze
#508
▼ 30
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
+25345
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 235902 · Minimum 210557
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień+3621
Największy wzrost+25345
Największy spadek—
Śledzone dni7 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
235902 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer ASIA342, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci235902
Pozycja w top 1000 serwera ASIA342
Silniejsza niż 49.2% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
261370
-9.7%−25468
Mediana serweraGraczy: 1000
236882
-0.4%−980
Średnia: Arbalist (ten serwer)Graczy: 448
259613
-9.1%−23711
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-23.1%−70908
Średnia: Arbalist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
314735
-25.0%−78833
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-62.1%−386345
Rozkład siły · top 1000 serwera ASIA342
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · ASIA342
Gracz bezpośrednio wyżej236347−445
Gracz bezpośrednio niżej235857+45
Miejsce 1697495−461593
Miejsce 10493456−257554
Miejsce 100348142−112240
Miejsce 1000 (granica listy)196279+39623
Pozycja klasy Arbalist na tym serwerze#224 / 448
Pozycja klasy Arbalist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Arbalist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#508
Najlepsza#478
Najniższa#742
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#57
Power Score klanu3814952
Członkowie w top 100012
Pozycja w klanie#10/ 12
名人堂・Möltres
Lider: 山・RoMz 亗丶 JrMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
235902
bez zmian
#508
235902
bez zmian
#478
235902
bez zmian
#482
235902
bez zmian
#483
235902
+25345
#489
Nie zebrano
—
—
210557
bez zmian
#742
210557
—
#725
–
Nie zebrano
——





