Power Score
214971
Pozycja na serwerze
#955
▲ 3
Pozycja globalna—
Ostatnia zmiana
0
→
Zmiana w 30 dni
0
→
Śledzenie Power Score
Maksimum 214971 · Minimum 214971
Dzień jest opisany jako „poza top 1000”, gdy lista została zapisana, ale gracza w niej nie było, oraz „nie zebrano”, gdy dla tego dnia nie ma zapisu. Jeśli Power Score gracza się nie zmienił, następnego dnia ma tę samą wartość.
Średnio na dzień0
Największy wzrost—
Największy spadek—
Śledzone dni6 / 30
Medale
Top 1000
Jeszcze nie zdobyty
Top 1000Zdobywana, gdy gracz trafi do rankingu Top 1000.
Top 250 w klasie
Jeszcze nie zdobyty
Top 250 w klasieZdobywana, gdy gracz trafi do Top 250 swojej klasy.
300 000 mocy
214971 / 300000
300 000 mocyZdobywana, gdy gracz przekroczy 300 000 mocy.
Porównanie ze średnią
Power Score postaci na tle graczy z list top 1000 (serwer INMENA021, wszystkie serwery i Global).
Power Score postaci214971
Pozycja w top 1000 serwera INMENA021
Silniejsza niż 4.5% graczy z listy
Porównanie zTa postaćŚredniaRóżnica
Średnia serweraGraczy: 1000
293738
-26.8%−78767
Mediana serweraGraczy: 1000
271464
-20.8%−56493
Średnia: Darkist (ten serwer)Graczy: 42
278698
-22.9%−63727
Średnia wszystkich serwerówPołączone top 1000 z 68 serwerów
306810
-29.9%−91839
Średnia: Darkist (wszystkie serwery)Połączone top 1000 wszystkich serwerów
296249
-27.4%−81278
Średnia top 1000 GlobalTop 1000 listy Global
622247
-65.5%−407276
Rozkład siły · top 1000 serwera INMENA021
- Ta postać
- Średnia serwera
- Mediana
Progi rankingu · INMENA021
Gracz bezpośrednio wyżej215275−304
Gracz bezpośrednio niżej214932+39
Miejsce 1698851−483880
Miejsce 10515681−300710
Miejsce 100404633−189662
Miejsce 1000 (granica listy)212475+2496
Pozycja klasy Darkist na tym serwerze#40 / 42
Pozycja klasy Darkist na wszystkich serwerachPoza top 1000
Przebieg względem średniej
- Ta postać
- Średnia serwera
- Średnia: Darkist
„Średnia” to średnia graczy z zapisanych list top 1000. Gracze spoza list nie są liczeni.
Teraz#955
Najlepsza#943
Najniższa#958
Pozycja globalna—
Historia pozycji
- Pozycja na serwerze
Wyżej na wykresie to lepsza pozycja (pozycja 1 jest na samej górze).
Pozycja klanu#24
Power Score klanu7211801
Członkowie w top 100014
Pozycja w klanie#13/ 14
3 X I L 3 D
Lider: 剑胆琴心 RYZMiejsceGraczUdziałPower Score
Dzień po dniu
DataPower ScoreZmianaPozycja na serwerze
214971
bez zmian
#955
214971
bez zmian
#958
214971
bez zmian
#955
214971
bez zmian
#953
214971
bez zmian
#943
214971
—
#946
Poza top 1000
—
—
Poza top 1000
—
—
–
Nie zebrano
——





